Efekty świec zapachowych

Gdy chce się zmienić zapach w pomieszczeniu można zdecydować się na świece zapachowe. Pozwalają one oferować wyjątkowe zapachy, które na dodatek długo się unoszą oraz są intensywne. Natomiast przy decydowaniu się na wybór świec zapachowych niezbędne jest branie pod uwagę jakość ich wykonania. Ma to bardzo duże znaczenie z punktu widzenia efektów, które uzyska się podczas palenia świec. Im lepiej wykonana świeca, tym efekty unoszącego się aromatu będą dłuższe.

Efekt palenia

Trzeba brać pod uwagę, że wybierając produkty yankee candle baby powder można uzyskać różne efekty. Dla różnych osób inny efekt będzie miał znacznie większe znaczenie. Dla jednych osób znaczenie ma między innymi czas palenia. Wpływa na to ma między innymi wosk kringle. Jednak znaczenie ma również:

– kształt opakowania,

– ilość knotów,

– rodzaj knot,

– użyty surowiec.

Gdy chce się uzyskać długi czas spalania się świecy niezbędne jest przede wszystkim decydowanie się na większe świece. Jednocześnie wosk w takiej świecy powinien mieć znacznie większą gramaturę. Natomiast, gdy chce się uzyskać znacznie bardziej efektowne palenie się świecy wówczas warto postawić na świece z kilkoma knotami, czy też dużym knotem. Wówczas można uzyskać bardziej magiczną atmosferę. Takie świece mogą doskonale sprawdzić się choćby podczas kolacji we dwoje.

Wielkość pomieszczenia, w którym będzie używana świeca

Niezbędne jest branie pod uwagę przy wybieraniu świec zapachowych również wielkości pomieszczenia. Bardzo duża świeca w małym pomieszczeniu może tworzyć nadmiernie intensywny zapach. Wynika to między innymi z tego, że w większych świecach stosowana są większe stężenia zapachów. W dużych pomieszczeniach można decydować się na świece zapachowe tanio, które mają większy rozmiar, co powala uzyskać lepsze wypełnienie zapachem. W ten sposób można postawić na takie świece, które będą w stanie zapewnić znacznie więcej aromatu, czy dłużej utrzymujący się aromat. Jednocześnie w do mniejszych pomieszczeń powinno się wybierać świece zapachowe, które mają mniejsze rozmiary.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *