stół bankietowy składany

Imprezy plenerowe – co warto mieć ze sobą?

 

Catering w plenerze – stół bankietowy składany 

Eventy na świeżym powietrzu to znakomita forma rozrywki i relaksu. W taki sposób można urządzić zawodowy bankiet lub imprezę integrującą grono współpracowników. W okresie, gdy pogoda daje okazję do opuszczenia murów, warto skorzystać z promieni słońca i świeżego powietrza. W takich okoliczności z przyrodą przy boku każdy bankiet z pewnością się powiedzie.  Podczas eventów istotna jest odpowiednia atmosfera i oczywiście smaczna strefa kulinarna. Wówczas można mówić o ogólnym zadowoleniu. W przypadku imprez służbowych ważne jest, aby wszystko było dobrze zorganizowane i przemyślane. Dobry plan będzie gwarancją udanej zabawy. 

Podczas imprezy ważna jest ekspozycja przysmaków, które firma cateringowa rozkłada na specjalnie do tego celu przystosowanych stołach. Cechują się one solidną konstrukcją, która wpłynie na właściwe podanie potraw. Stołowe nogi po rozłożeniu są rzetelnie osadzone na podłożu, co zapobiega chwianiu się stołu. Dzięki temu nic się nie porozlewa, ani nie zanieczyści innymi rodzajami przekąsek. 

Stół cateringowy – wygodna forma ekspozycji potraw

Ważną właściwością stołu cateringowego jest jego odporność na działanie czynników zewnętrznych. Nie może być inaczej, ponieważ ma być to mebel, który z założenia będzie się znajdował na świeżym powietrzu. Dlatego takie czynniki jak wilgoć oraz niska lub wysoka temperatura nie mogą naruszać jego konstrukcji.

Zaletą bankietowego stołu składanego jest… łatwość w składaniu i rozkładaniu oraz komfortowa forma przechowywania. Po złożeniu stół przybiera formę walizki, którą można przetransportować w samochodowym bagażniku. Poza tym jest to duży atut w kwestii przechowywania. Złożony stół jest płaską walizką, którą można na niewielkiej powierzchni oprzeć o ścianę w piwnicy lub garażu. Wykorzystanie trwałych materiałów do konstrukcji stołu sprawia, iż jest to mebel solidny i służący na wielu imprezach. Do stołu można dosunąć krzesła lub ławki, które będą zachowywały taki sam design. Zapewnia to spójność i estetykę.