Skup bydła łódzkie

Skup bydła: łódzkie

Hodowcy bydła w województwa łódzkiego mogą podjąć współpracę z OSI POLAND FOODWORKS. Prowadzimy skup bydła w Łódzkiem, zapewniając korzystne warunki oraz atrakcyjne stawki. Podejmij współpracę z jedną z największych ubojni w Europie i zyskaj stabilnego partnera, z którym rozwiniesz swoją fermę. Zapraszamy do współpracy.

Kto może podjąć współpracę z naszym skupem bydła w łódzkim?

Nasz skup bydła w Łódzkiem jest otwarty na współpracę ze wszystkimi Hodowcami – bez względu na skalę działalności. Przyjmujemy zwierzęta rzeźne m.in. od:

  • państwowych gospodarstw rolnych,
  • spółdzielni rolniczych oraz produkcyjnych,
  • indywidualnych rolników.

Nie stawiamy ograniczeń ilościowych – odbieramy bydło od 1 szt., w ramach umów kontraktacyjnych. Gwarantujemy proste i przejrzyste warunki oraz sprawną współpracę.

Jako skup bydła z łódzkiego dbamy o dobrostan przyjmowanych zwierząt

Jednym z podstawowych warunków, jakie muszą spełnić hodowcy chcący współpracować z OSI POLAND FOODWORK, jest zadbanie o doskonały stan zdrowia oraz świetną kondycję zwierząt. Przyjmujemy wyłącznie bydło:

  • w pełni zdrowe – nieognojone, bez obić i innych uszkodzeń, z certyfikatem potwierdzającym dobrostan;
  • z kompletną dokumentacją – w tym z paszportem bydła oraz informacją o łańcuchu żywieniowym zgodnie z odpowiednim rozporządzeniem komisji WE;
  • w pełni oznakowane – z dwoma kompletami kolczyków ARiMR. Zawarte na nich informacje muszą się zgadzać z rzeczywistością;
  • przygotowane do transportu.

Nie przyjmujemy m.in. bydła chorego, jak również zwierząt poniżej 8. miesiąca życia czy samic w zaawansowanej ciąży lub do 7 dni po porodzie.

Przyjmujemy bydło różnych ras

Skupujemy bydło ras mlecznych, jak również coraz popularniej hodowanych ras typowo mięsnych. Przyjmujemy zarówno zwierzęta czystorasowe, jak i ras mieszanych. Cechy jakościowe zwierząt mogą mieć wpływ na ich wycenę. Szczegółowo tę kwestię uzgodnisz z naszym Przedstawicielem Regionalnym.

Skup bydła w łódzkim – cena pozytywnie Cię zaskoczy

Dbamy o korzystne warunki finansowe współpracy z Hodowcami. Dlatego nasze ceny skupu bydła w województwie łódzkim są aktualizowane raz w tygodniu – cennik jest dostosowywany do aktualnych warunków panujących na rynku.

Wycena jest dokonywana w odniesieniu do klasy poubojowej bydła EUROP, a także wagi bitej ciepła i szczegółowych wymagań jakościowych. Hodowcy mogą też liczyć na rozbudowany system premii i dopłat. Są one dostępne m.in. dla:

  • podmiotów, które podpisały umowę kontraktacyjną,
  • posiadaczy certyfikatu „Cultivate”, a więc gospodarstw, które dołączyły do programu zrównoważonego rozwoju hodowli „Cultivate” organizowanego przez OSI POLAND FOODWORKS.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty? Sprawdź zasady skupu i skontaktuj się z naszym Przedstawicielem Regionalnym na województwo łódzkie. Odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy Ci uzgodnić korzystne warunki współpracy.

Zadzwoń na infolinię Centralnego Biura Skupu Bydła lub bezpośrednio do przedstawiciela, aby otrzymać więcej informacji. Zapraszamy!