Odstraszacze i inne sposoby na owady

Pułapka na muszki, lepy, środki chemiczne czy klasyczna moskitiera, są różne sposoby, aby wspomóc się w walce z niechcianymi gośćmi w postaci owadów. Gdy tylko robi się cieplej, każdego roku szukamy nowych możliwości walki z tymi szkodnikami, które mogą skrócić czas przydatności jedzenia, zakłócać odpoczynek wieczorny. Każdy z tych odstraszaczy może być stosowany w innych sytuacjach, a przede wszystkim – pozostawia mniejszą lub większą ingerencję chemiczną.

Pułapka na muszki – owocówki nie mają szans!

Główną marką dostępną w MediaSklep24 jest RedTop oraz ich innowacyjny sposób na muszki owocówki i nie tylko. Specjalna pułapka wabiąca muchy wszelkiego rodzaju, będąca rozwiązaniem całkowicie nieinwazyjnym, ekologicznym oraz skutecznym. Nie potrzebuje elektryczności, musi zostać umieszczona w odpowiednim miejscu (kuchni, w ogrodzie) i dzięki specjalnej wkładce z feromonami przyciągnie do siebie muchy w zasięgu 15 metrów! Owad, który raz wejdzie do pułapki nie jest w stanie sam z niej wyjść.
To rozwiązanie, które nie wymaga od nas wykorzystywania i pryskania chemicznymi środkami. Dodatkowo, dzięki swojej budowie, czyli wymiennej bio torbie oraz rozkładalnemu wkładowi z feromonami, jest to rozwiązanie bezpieczne dla środowiska.

Klasyczne środki owadobójcze i nie tylko

Oczywiście, można skorzystać również z klasycznych środków walczących z owadami. Najbezpieczniejszym oraz najprostszym rozwiązaniem o charakterze prewencyjnym jest siatka na owady ze specjalnym wkładem, która jest w stanie wyłapać od 9000 do 22000 owadów.
 
Godny uwagi są jest również płyn owadobójczy Flybuster, który jest gwarancją bezpieczeństwa, co jest szczególnie istotne w kuchni czy przy małych dzieciach. Pozbywa się szkodników nie pozostawiając toksycznego wpływu na otoczenie.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *