Pobyt kota w hotelu dla zwierząt – przygotowanie

Wyjazd to coś, co kojarzy nam się dobrze, zwłaszcza, kiedy jest to zaplanowany od dawna urlop! Jeśli jednak nie możemy zabrać ze sobą zwierzaka pozostaje zatroszczyć się, by w czasie naszej nieobecności miało zapewnioną najlepszą z możliwych opiekę. Jak przygotować naszego pupila do takiego wydarzenia?

Odwiedź miejsce

Jeśli nieco bardziej się stresujesz, pamiętaj, że zawsze możesz odwiedzić hotel, żeby sprawdzić, gdzie dokładnie będzie przebywał Twój kot lub zwyczajnie, by porozmawiać z właścicielem lub tymczasowym opiekunem. W hotelu dla kotów w Krakowie taka możliwość w ciągu roku jest dozwolona w określonych miesiącach, a poza nimi w konkretny dzień i o konkretnych godzinach.

Hotel dla zwierząt Kraków – zapoznaj swojego pupila z opiekunem

Pobyt w hotelu wcale nie musi być dla naszego zwierzaka stresujący. Jeśli odpowiednio wcześnie zadbamy o chociażby o upewnienie się kim jest tymczasowy opiekun, jakie ma kwalifikacje i zapoznamy z nim naszego zwierzaka nie powinno być najmniejszych problemów z aklimatyzacją! Pamiętaj, by przekazać opiekunowi wszystkie informacje na temat przyzwyczajeń, ulubionych zabaw czy elementów profilaktyki, które Twoje zwierzę ma zapewnione na co dzień.

Przygotuj wyprawkę

Zapakuj książeczkę zdrowia, ulubione zabawki czy szelki, jeśli takowe posiadasz. Możesz również dodać karmę czy ulubione saszetki – to zależy od ciebie. Hotel dla kotów Kraków działa na najlepszych karmach zarówno suchych, jak i mokrych, ale jeśli masz swoje ulubione – dodaj je! Jeśli wiesz, że jest coś z czym twój kot się nie rozstaje – dodaj to. Na pewno zwiększy to jego komfort, a ty zyskasz poczucie, że zrobione zostało absolutnie wszystko, by komfort w czasie wizyty był na najwyższym poziomie.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *