sauna ogrodowa

Nowoczesna jurta z sauną ogrodową

Czy wiesz co to jest jurta? To rodzaj okrągłego namiotu, który dawniej był używany przez ludy tureckie i mongolskie. Nowoczesne jurty cieszą się coraz większą popularnością w Stanach Zjednoczonych i Europie Zachodniej. W Polsce są już pierwsze jurt campy, które można nazwać glampingami, czyli luksusowymi campingami.
W ten ekologiczny trend wpisuje się również sauna ogrodowa, która zyskuje coraz większe grono entuzjastów. Właściciele hoteli i obiektów agroturystycznych, u których zrealizowano już projekty balii ogrodowych mówią, że zainteresowanie jest coraz większe, a ich klienci rezerwują miejsca na 6 miesięcy do przodu.

Balia ogrodowa stworzona dla Ciebie

Balia ogrodowa to okrągła lub owalna konstrukcja, w której utrzymywana jest wysoka temperatura oraz odpowiednia wilgotność. Zabiegi wykonywane w tego typu obiekcie to nie tylko zdrowie, ale i relaksujący czas dla ciała i ducha. Regularne, odpowiednio przeprowadzane w balii ogrodowej zabiegi korzystnie wpłyną na Twoje zdrowie.

sauna zewnętrzna

Do budowy balii często wykorzystywane są ekologiczne surowce. Wysokiej jakości drewno zapewni nie tylko komfort odpoczynku, ale i łatwość konserwacji produktu. Balia może być wykonana na przykład ze świerku syberyjskiego. Jest to jeden z najważniejszych gatunków rosnących w tajdze. Powoduje to, że wykonana z niego balia jest niezwykle wytrzymała na zmienne warunki klimatyczne.
Producenci sprzedają szereg dodatkowych akcesoriów, które sprawią, że sauna ogrodowa stanie się niezwykle przyjemnym miejscem. Dokupić można na przykład oświetlenie LED, wiosło drewniane lub stojak na napoje.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *