Odstraszacz na kuny do samochodu

Odstraszacz na kuny do samochodu – Kuny powodują szkody przez cały rok. Problem nasila się jesienią, gdy kuny szukają schronienia przed mrozem. W okresie godowym, który trwa od końca marca do późnego lata, szkody ponownie rosną. Kuny są szczególnie agresywne, a następnie najtrudniejsze dla kierowców.

Odstraszacz na kuny do samochodu we współczesnym aspekcie

Kuny mają zwyczaj oznaczać swoje terytorium. To tymczasowe siedlisko zwykle nie jest spokojnym schronieniem. Jeśli inna kuna chce się wprowadzić, właściciel samochodu zwykle staje się drogi. Zapach kuny na częściach silnika wcale nie słabnie. Wszystko jest przeżute, że nowy najemca pachnie rywalem: węże, sondy lambda, przewody zapłonowe. Polscy ubezpieczyciele nie prowadzą statystyk dotyczących liczby samochodów rocznie zniszczonych lub niepublikowanych przez kuny w naszym kraju w odniesieniu do odstraszacz na kuny do samochodu.

Dane od naszych zachodnich sąsiadów pomagają określić zakres problemu. Według statystyk niemieckiego towarzystwa ubezpieczeniowego (GDV) kuny były odpowiedzialne za 216,000 ataków na ubezpieczone pojazdy w 2014 r., a koszty naprawy kuny wyniosły 64 mln euro. W zależności od modelu samochodu koszty naprawy wynoszą zwykle od kilkuset do kilku tysięcy złotych. Kuny są terytorialne i uwielbiają wracać w to samo miejsce. Jeśli to się powtórzy, będziesz musiał zobaczyć innego mechanika.

Sytuacja może być poważniejsza, jeśli silnik zostanie uruchomiony z powodu uszkodzenia kabla. Warto jest zatem zainwestować w odstraszacz na kuny do samochodu. Każde forum motoryzacyjne jest pełne tematów, w których użytkownicy samochodów rywalizują w domu z pomysłowością usuwania kuny z samochodu. Kierowcy mają wiele środków i domowych środków na kuny w samochodzie: kostki toaletowe, domostwa, ząbki czosnku, mocz. Innym pomysłem jest użycie torebek z psami lub kotami, aby trzymać kuny z dala od pojazdów. Jednak wszystkie te metody mają jedną wspólną cechę: prawie nigdy nie działają lub tylko przez krótki czas. Kostki toaletowe dla kuny wytwarzają również nieprzyjemny zapach miejskiej toalety w kabinie pasażerskiej.

Płytki są połączone z akumulatorem przewodami. Kontakt kuny z płytkami prowadzi do paraliżu zwierzęcia i bólu. Niewątpliwą zaletą tego rozwiązania jest niemożność przyzwyczajenia się do porażenia prądem oraz fakt, że taki kontakt zostanie zapamiętany na długo. Car Kun Repeller to urządzenie, dzięki któremu Kun można skutecznie trzymać z dala od samochodu za pomocą ultradźwięków. Wybór odpowiedniego urządzenia i instalacji jest ważny. Wybierając urządzenie, powinieneś kierować się jego działaniem. Najlepsze repelenty Kun charakteryzują się nieprzerwaną pracą i zmiennością ultradźwięków. Postaw zatem na odstraszacz na kuny do samochodu.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *